
Bokrétát tűztek az SZTE Állam- és Jogtudományi Kar épületének legmagasabb pontjára – a következő tanévben visszatérhetnek a hallgatók
Mérföldkőhöz érkezett az SZTE Állam – és Jogtudományi Kar felújítása: a hagyományoknak megfelelően bokrétát tűztek az épület legmagasabb pontjára.

